Kontakta oss

Är du nyfiken på vad vi kan göra för dig? Slå oss en signal eller skicka iväg ett mail så hjälper vi dig. Eller kom förbi vår butik så bjuder vi på en kopp kaffe!


Våra avdelningar


Försäljning profilkläder och presentreklam | Östersund

order@meri.se
063-55 61 20

Försäljning kommuner och statliga avtal

avtal.profilogavokort@meri.se
063-55 61 36

Ekonomi, leverans och övriga frågor

info@meri.se
063-55 61 30

Butik | Östersund

butiksorder@meri.se
063-55 61 10

Försäljning profilkläder och presentreklam | Stockholm

order@meri.se
08-55 67 50 00

Kundtjänst Webbshopar

meriweb@meri.se
063-55 61 08

Kundtjänst MERiCARD
För dig som vill ha hjälp att lösa in ditt kort.
mericardbox@meri.se
0771-66 71 00


Vår personal


Säljare


Jesper Jacobsson
Säljare
Försäljning profilkläder och presentreklam 
jesper.jacobsson@meri.se
063-55 61 15

Pontus Dünesius
Säljare
Försäljning profilkläder och presentreklam 
pontus.dunesius@meri.se
063-55 61 28

Daniel Persson
Säljare
Webshop och Statliga avtal 
daniel.persson@meri.se
063-55 61 22

Stina Flodin
Säljare
Webshop och Statliga avtal 
stina.flodin@meri.se
063-55 61 14

Torgny Ottosson
Säljare
Webshop och Statliga avtal 
Torgny.ottosson@meri.se
063-55 61 18

Molly Blomberg
Säljare
Försäljning arbetskläder och skyddsutrustning 
molly.blomberg@meri.se
063-55 61 27

Ali Janah
Säljare
Försäljning arbetskläder och skyddsutrustning 
ali.janah@meri.se
063-55 61 17

Malin Eriksson
Säljare
Försäljning arbetskläder och skyddsutrustning 
malin.eriksson@meri.se
063-55 61 31

Administration, Logistik & Marknad


Johanna Lund
Administratör

johanna.lund@meri.se
063-55 61 06

Emil Opsal
Administratör

emil.opsal@meri.se
063-55 61 16

Kattis Andersson
Administratör & Ekonomiassistent

kattis.andersson@meri.se
063-55 61 23

Alice Flodin
Marknadsassistent

alice.flodin@meri.se
063-55 61 34

Olle Göransson
Administration, Lager & Logistik

olle.goransson@meri.se
063-55 61 05

Ingvar Johansson
Lager & Logistik

ingvar.johansson@meri.se
063-55 61 07

Ledning


Lars Hoväng
Affärsutveckling Sales / Ägare

lars.hovang@meri.se
063-55 61 03

Stefan Danielsson
Leverantörsansvarig / Ägare

stefan.danielsson@meri.se
063-55 61 13

Pär Johansson
VD / Ägare

par.johansson@meri.se
063-55 61 01

Anders Danielsson
Senior Advisor / Ägare

anders.danielsson@meri.se
063-55 61 11



Adress

MERi Textil & Reklam AB
Chaufförvägen 23
831 48 Östersund


Öppettider

Måndag - torsdag: 07:00 - 17:00
Fredag: 07:00 - 15:00
Lördag - söndag: Stängt

Läs mer om våra öppettider här