Kontakta oss

Är du nyfiken på vad vi kan göra för dig? Slå oss en signal eller skicka iväg ett mail så hjälper vi dig. Eller kom förbi vår butik så bjuder vi på en kopp kaffe!


Våra avdelningar


Försäljning profilkläder och presentreklam | Östersund

order@meri.se
063-55 61 20

Försäljning kommuner och statliga avtal

avtal.profilogavokort@meri.se
063-55 61 36

Ekonomi, leverans och övriga frågor

info@meri.se
063-55 61 30

Butik | Östersund

butiksorder@meri.se
063-55 61 10

Försäljning profilkläder och presentreklam | Stockholm

order@meri.se
08-55 67 50 00

Kundtjänst Webbshopar

meriweb@meri.se
063-55 61 08

Kundtjänst MERiCARD
För dig som vill ha hjälp att lösa in ditt kort.
mericardbox@meri.se
0771-66 71 00


Vår personal


Säljare


Jesper Jacobsson
Säljare
Försäljning profilkläder och presentreklam 
jesper.jacobsson@meri.se
063-55 61 15

Caroline Nilsson
Säljare
Försäljning profilkläder och presentreklam 
caroline.nilsson@meri.se
063-55 61 39

Andreas Valdmaa
Säljare
Försäljning profilkläder och presentreklam 
andreas.valdmaa@meri.se
063-55 61 27

Pontus Dünesius
Säljare (Tjänstledig)
Försäljning profilkläder och presentreklam 
pontus.dunesius@meri.se
063-55 61 28

Daniel Persson
Säljare
Webshop och Statliga avtal 
daniel.persson@meri.se
063-55 61 22

Stina Flodin
Säljare
Webshop och Statliga avtal 
stina.flodin@meri.se
063-55 61 14

Torgny Ottosson
Säljare
Webshop och Statliga avtal 
Torgny.ottosson@meri.se
063-55 61 18

Ali Janah
Säljare
Försäljning arbetskläder och skyddsutrustning 
ali.janah@meri.se
063-55 61 17

Malin Eriksson
Säljare
Försäljning arbetskläder och skyddsutrustning 
malin.eriksson@meri.se
063-55 61 31

Administration, Logistik & Marknad


Johanna Lund
Administratör

johanna.lund@meri.se
063-55 61 06

Smilla Vågström
Administratör

smilla.vagstrom@meri.se
063-55 61 30

Agnes Lilja
Administratör

agnes.lilja@meri.se
063-55 61 30

Emil Opsal
Administratör / Säljare

emil.opsal@meri.se
063-55 61 16

Olle Göransson
Administratör / Lager & Logistik (Tjänstledig)

olle.goransson@meri.se
063-55 61 05

Ingvar Johansson
Lager & Logistik

ingvar.johansson@meri.se
063-55 61 07

Wasim Bashir
Lager & Logistik

wasim.bashir@meri.se
063-55 61 07

Alice Flodin
Marknad

alice.flodin@meri.se
063-55 61 34

Ledning


Lars Hoväng
Affärsutveckling Sales / Ägare

lars.hovang@meri.se
063-55 61 03

Stefan Danielsson
Leverantörsansvarig / Ägare

stefan.danielsson@meri.se
063-55 61 13

Pär Johansson
VD / Ägare

par.johansson@meri.se
063-55 61 01

Anders Danielsson
Senior Advisor / Ägare

anders.danielsson@meri.se
063-55 61 11



Adress

MERi Textil & Reklam AB
Chaufförvägen 23
831 48 Östersund


Öppettider

Måndag - torsdag: 07:00 - 17:00
Fredag: 07:00 - 15:00
Lördag - söndag: Stängt

Läs mer om våra öppettider här