Kontakta oss

Är du nyfiken på vad vi kan göra för dig? Slå oss en signal eller skicka iväg ett mail så hjälper vi dig. Eller kom förbi vår butik så bjuder vi på en kopp kaffe!

Adress och telefonnummer

MERi Textil & Reklam
Chaufförvägen 23
831 48 Östersund

order@meri.se
+46 63 55 6100

Våra avdelningar

Försäljning arbetskläder och skyddsutrustning

butiksorder@meri.se
063-55 61 10
Försäljning profilkläder och presentreklam

order@meri.se
063-55 61 20
Ekonomi och leveransfrågor

info@meri.se
063-55 61 30
Webshop och Statliga avtal

avtal.profilogavokort@meri.se
063-55 61 36
MERiCARD kundtjänst
För dig som vill ha hjälp att lösa in ditt kort.
mericardbox@meri.se
0771-667100


Vår personal


Patrik Kvarnlöf
Säljare
Försäljning profilkläder och presentreklam 
patrik.kvarnlof@meri.se
+46 63-556116

Jesper Jacobsson
Säljare
Försäljning profilkläder och presentreklam 
jesper.jacobsson@meri.se
+46 63-556115

Pontus Dünesius
Säljare
Försäljning profilkläder och presentreklam 
pontus.dunesius@meri.se
+46 63-556128

Daniel Persson
Säljare
Webshop och Statliga avtal 
daniel.persson@meri.se
+46 63-556122

Stina Flodin
Säljare
Webshop och Statliga avtal 
stina.flodin@meri.se
+46 63-556114

Torgny Ottosson
Säljare
Webshop och Statliga avtal 
Torgny.ottosson@meri.se
+46 63-556118

Tord Andersson
Säljare
Försäljning arbetskläder och skyddsutrustning 
tord.andersson@meri.se
+46 63-556127

Julia Persson
Säljare
Försäljning arbetskläder och skyddsutrustning 
julia.persson@meri.se
+46 63-556117

Emil Opsal
Säljare
Försäljning arbetskläder och skyddsutrustning 
emil.opsal@meri.se
+46 63-556131

Pontus Evertsson
Arbetsledare Logistik

pontus.evertsson@meri.se
+46 63-556133

Olle Göransson
Lager

olle.goransson@meri.se

Alice Flodin
Administratör
Ekonomi och leveransfrågor 
alice.flodin@meri.se
+46 63-556134

Jens Norman
Administratör
Ekonomi och leveransfrågor
jens.norman@meri.se
+46 63-556132

Ebba Sundström
Administratör
Ekonomi och leveransfrågor 
ebba.sundstrom@meri.se
+46 63-556106

Tobias Wiklund
Administratör
Ekonomi och leveransfrågor 
tobias.wiklund@meri.se
+46 63-556107

Priscilla Sundvall
Marknadsansvarig

priscilla.sundvall@meri.se
+46 63-55 6104

Anders Danielsson
Styrelseledamot

anders.danielsson@meri.se
+46 70-3300332

Lars Hoväng
Styrelseledamot

lars.hovang@meri.se
+46 70-51170 30

Pär Johansson
Styrelseledamot

par.johansson@meri.se
+46 703217123

Stefan Danielsson
Styrelseledamot

stefan.danielsson@meri.se
+46 70-3300334

Malin Eriksson
F-Ledig

malin.eriksson@meri.se
063-55 61 00

Katarina Andersson
Tjänstledig

katarina.andersson@meri.se
+46 63-556100

Jane Häll Danielsson
Tjänstledigt

Jane.HallDanielsson@meri.se
+46 63-556100